Se afișează postările cu eticheta Beckham. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Beckham. Afișați toate postările

marți, 21 august 2007

Delia se pare ca va avea un nou Look

Cantareata face sondaj public pentru a decide daca se va tunde sau nu.
Una dintre vedetele care si-au schimbat stilul muzical de-a lungul timpului, dar nu si lungimea parului este si Delia. Blonda si-a reconsiderat insa parerile in acest sens si isi doreste sa renunte la plete. Fermecata de tunsoarea Victoriei Beckham, blonda intentioneaza sa adopte si ea acelasi stil de coafura, insa este deranjata de faptul ca prea multe vedete s-au tuns in acest fel. "Eu vreau foarte tare sa ma tund, dar nu prea imi place faptul ca multa lume s-a tuns asa anul asta. Probabil ca voi mai astepta putin pana se schimba moda si ma voi tunde asa cum vreau eu, cand restul isi vor pune mese", a declarat cantareata, alergica la "uniforma". Tunsoarea lansata de Victoria Beckham a fost adoptata la noi de vedete precum Andreea Marin, Daniela Gyorfi sau Oana Roman. Pentru a-si usura decizia, blonda a initiat chiar un sondaj public, bazandu-se pe bunul-gust al fanilor. Aflata intr-o emisiune, ea le-a cerut telespectatorilor sa trimita SMS-uri in care sa se exprime pro sau contra tunsorii.
Se cearta cu Matteo din cauza distantei. Daca in privinta coafurii are inca dubii, Delia este ferm convinsa ca deciziile ei sunt cele mai bune atunci cand vine vorba de iubitul ei, Matteo. Desi multa lume le reproseaza ca stau prea mult timp impreuna, riscand sa se "sufoce" unul pe celalalt, cantareata si rapperul insista sa sustina contrariul. "Nu este adevarat ca petrecem prea mult timp impreuna. Nu ne dauneaza faptul ca suntem nedespartiti, ba dimpotriva. Atunci cand suntem la distanta, apar certurile", a spus blonda.
sursa: cancan.ro

joi, 2 august 2007

Daniela Gyorfi si unghii de Swarovski

Daniela Gyorfi isi face manichiura de 1.000 de euro.

Cantareata a descoperit un mod inedit de a-si orna unghiile cu cristale Swarovski.
Blonda parcurge o perioada in care investeste mai mult ca niciodata in imagine. Dupa ce si-a achizitionat un autoturism Audi Q7 de 80.000 de euro, care sa-i asigure o pozitie impunatoare in trafic, Daniela Gyorfi s-a orientat catre propria persoana. Pentru inceput, s-a tuns exact ca Victoria Beckham, pe de-o parte, din nevoia de a-si regenera parul deteriorat de vopsirea repetata, iar, pe de alta parte, din dorinta de a se alinia ultimelor tendinte in materie de coafura. Pasul numarul doi a fost manichiura. Cantareata a optat pentru unul dintre cele mai costisitoare procedee de infrumusetare a unghiilor - aplicarea de cristale Swarovski. Ca sa fie sigura ca rezultatul este cel asteptat, Gyorfi si-a aranjat doar doua unghii, cate una la fiecare mana, operatiune ce a costat-o 600 de lei. Incantata peste masura, blonda s-a programat sa si le cosmetizeze si pe celelalte opt. Pretul pe care-l va plati va fi de 1.000 de euro, de 30 de ori mai mare decat al unei manichiuri clasice. Detaliile legate de imagine fiind puse la punct, Daniela are acum tot timpul din lume sa se ocupe de cele legate de cununia civila. Cel tarziu saptamana aceasta, cantareata si logodnicul ei, George Tal, vor merge sa se programeze la Starea Civila si spera ca pana la sfarsitul lunii august sa devina oficial sot si sotie.

Sursa: cancan.ro